Angielski dla dzieci 3-7 lat

OPIS METODY

Zaczerpnięto z oficjalnych materiałów metody Teddy Eddie. Więcej na www.teddyeddie.pl

TEDDY EDDIE to licencjonowana metoda nauczania dla dzieci w wieku 2 – 7 lat stworzony przez trzy mamy – anglistki. Jest to metoda nauczania, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy, piosenki, bajki, słuchowiska, ilustracje i zabawki. Motywem przewodnim kursów opartych na metodzie jest Miś Eddie, który pewnego dnia wyskakuje z kolorowej skarpety, by wraz z dziećmi przeżyć mnóstwo przygód w bajkowym świecie języka angielskiego.

Metoda Teddy Eddie jest atrakcyjna!

Z ankiet satysfakcji klienta wynika, że jedną z głównych zalet metody jest fakt, że maluchy uwielbiają zajęcia i z niecierpliwością czekają na kolejne spotkanie z misiem. Dzieje się tak dlatego, że zajęcia są pełne poczucia humoru, a Eddie nie jest zwyczajnym misiem, uwielbia psocić, wygłupiać się i robić dowcipy. W tajemnicy Wam powiemy, że bywa nieznośny, ale kocha dzieci, dobrą zabawę i mówi tylko w języku angielskim.

Metoda Teddy Eddie jest ambitna!

Metoda Teddy Eddie wyróżnia niezwykłe bogactwo językowe. Od pierwszych zajęć dzieci uczą się kontekstowego użycia języka. Wierzymy bowiem, że zapamiętywanie pojedynczych wyrazów jest mało efektywne i nienaturalne. Mnóstwo opowiadań, tekstów, słuchowisk stwarza możliwość „zanurzenia się” w języku – dziecko przyswaja tyle, na ile jest gotowe (podobnie jak w języku ojczystym). Ponadto, wyjątkowo bogaty zestaw ucznia pozwala na ćwiczenie języka w domu w niewymagający i prosty sposób. Często dzieci same proszą rodziców o włączenie płyty CD lub DVD i w ten sposób osłuchują się z językiem obcym np. podczas zabawy. Wszystko po to, aby dosłownie bombardować dzieci językiem we wszystkich jego postaciach.

Metoda Teddy Eddie jest przyjazna rodzicom!

Regularny kontakt lektora z rodzicami jest bardzo ważnym aspektem metody Teddy Eddie, ponieważ zawiera ‚Poradnik dla rodziców’ oraz zapewnia bieżącą informację na temat kursu w postaci regularnych e-maili, spotkań z rodzicami oraz rzetelnego systemu ewaluacji postępów dziecka. Prawdziwym wydarzeniem dla dzieci, rodziców oraz lektorów są otwarte lekcje pokazowe, podczas których dzieci z dumą i radością prezentują swoje ulubione piosenki, historyjki, gry lub zabawy.

Metoda Teddy Eddie jest wiarygodny!

Zasady licencyjne stoją na straży wysokiego standardu realizacji kursów i odpowiedniego przygotowania nauczycieli.

Zapraszamy rodziców z dziećmi na bezpłatną lekcję pokazową

ZAPISY:
Bytom nr tel. 531 16 16 12